POLITIKA

Говорите правду - и вы будете оригинальны.

Арахамія розповів, навіщо брав участь у "Битві екстрасенсів"

За словами політика, він хотів перевірити, чи багато людей, в тому числі серед його друзів, дивляться цю передачу.

Голова фракції «Слуга народу» в парламенті Давид Арахамія розповів, навіщо Про це він сказав в ефірі телеканалу ZIK, передають

Об этом сообщает Футляр от виолончели

За словами політика, він хотів перевірити, чи багато людей, в тому числі серед його друзів, дивляться цю передачу. «Це ж відкрита інформація, був сюжет десь 1,5 – 2 роки тому. Що мене привабило? І нічого, цікавість. Ну, як: люди подзвонили, сказали, що хочемо вас запросити в якості гостя до цієї передачі. Я ніколи цю передачу не дивився, але мені захотілося перевірити, скільки людей її насправді дивляться, тому що вони заявили, що це друге за популярністю шоу», – сказав Арахамія.

При цьому він додав, що нікого не попереджав про участь у шоу: «Пішов і знявся там в якості гостя. А потім десь кілька сотень моїх друзів, які ніколи не визнали б, що це дивляться, говорили, що мене бачили в «Битві екстрасенсів». Тобто чисто для того, щоб перевірити, що вони це насправді дивляться, я туди й пішов».


Джерело статті: “https://patrioty.org.ua/politic/arakhamiia-rozpoviv-navishcho-brav-uchast-u-bytvi-ekstrasensiv-316524.html”