POLITIKA

Говорите правду - и вы будете оригинальны.

«Батьківщина» намагається через суд позбутися енергетичної окупації України росіянами

«Батьківщина» намагається через суд позбутися енергетичної окупації України росіянами

У середу, 5 вересня, Київський обласний партосередок «Батьківщина» разом з громадськими організаціями подав позов до Господарського суду Києва про визнання недійсним договору купівлі-продажу акцій ВАТ «Київобленерго» та договору купівлі-продажу акцій ПАТ «АЕС Київобленерго».

Про це інформує прес-служба Київської обласної парторганізації.

«Щойно ми з командою «Батьківщини» та тисячею підприємців, громадських діячів і простих жителів Київщини передали офіційний позов до Господарського суду міста Києва про визнання незаконним рішення про продаж 75% акцій «Київобленерго», якими сьогодні фактично володіє російський олігарх!» — заявив очільник «Батьківщини» на Київщині Костянтин Бондарєв.

За словами політика, партійну ініціативу прийшли підтримати тисячі мешканців області, обурені шантажем з боку приватної монополії «Київобленерго», а позов до суду підписали понад 20 тисяч людей.

«Це — нонсенс! Ми дожилися до такого абсурду, що годуємо вже навіть не своїх, а російських олігархів! Геноцид українців через енергетику — це вже реальність», — сказав Костянтин Бондарєв.

Він наголосив, що розгляд цієї справи стане найкращою перевіркою суддів — з народом вони чи з владою?

«Люди в мантіях мають пам’ятати: влада зміниться, а громадяни залишаться. І завтра вони прийдуть до вас», — зауважив голова Київської обласної парторганізації ВО «Батьківщина».

Нагадаймо, за даними ЗМІ, комапнія VS Energy належить російським бізнесменам на чолі з Михайлом Спектором, до неї також входять Євген Гінер, Михайло Воєводін і колишній віце-спікер Держдуми РФ Олександр Бабаков.

Окрім «Київобленерго», яке обслуговує майже мільйон споживачів, вона контролює «Чернівціобленерго», «Одесаобленерго», «Херсонобленерго», «Рівнеобленерго», «Житомиробленерго», «Кіровоградобленерго», «Севастопольенерго» та має долі в «Миколаївобленерго» та «Хмельницькобленерго».

ba.org.uaДжерело статті: “http://gazetavv.com/news/economy/1536147523--batkivshchina-namagaetsya-cherez-sud-pozbutisya-energetichnoyi.html”