POLITIKA

Говорите правду - и вы будете оригинальны.

Лукашенко заявив, що хоче від Росії не дешевого газу, а рівних умов

Президент Білорусії Олександр Лукашенко заявив, що Білорусь не просить у Росії дешевого газу або дешевої нафти, а пропонує забезпечити рівні економічні умови для підприємств. Про це пише 1NEWS, посилаючись на Економічну правду.


Пряма мова Лукашенка: “Ми не просимо, як дехто каже, дешевий газ, дешеву нафту. Ми готові і по $200 газ купувати, і нафту купувати не по $63 за барель. Головне, щоб рівні були умови. Якщо наші підприємства купують за $200, значить і конкуруючі підприємства повинні мати таку ж ціну”.


“Ми приїхали тільки для того, щоб проаналізувати хід нашого аналізу договору (про Союзну державу – ред.). Не просимо нічого, не наполягаємо ні на чому. Ми домовилися давно, розвиваючи наш договір: люди і суб’єкти господарювання повинні мати рівні умови для життя і роботи. Все! Рівні умови, більше нічого не треба”.


В іншому випадку, зазначив Лукашенко, не вдасться створити основу відносин в рамках Союзної держави.


Водночас президент РФ Володимир Путін висловив надію, що РФ і Білорусія продовжать працювати над тим, щоб народи двох країн відчували близькість в економічній і соціальній сфері.


Пряма мова Путіна: “Хочу висловити надію, що ми і далі будемо робити все, щоб наші народи і країни відчували свою близькість, продовжували зближення, перш за все у сфері економіки і соціальній сфері, що я вважаю надзвичайно важливим”.


Путін додав, що сподівається, що люди від інтеграції отримували б помітні переваги.


У зустрічі також від російської сторони бере участь прем’єр-міністр РФ Дмитро Медведєв.


Як зазначає ТАСС, в ході протокольної частини почалася зустрічі стався невеликий курйоз. Коли лідери обох країн привітали один одного, в залі випадково згасло світло.


“Закінчилася [електрика], – пожартував Путін.


“Це Діма Пєсков все це [зробив], я знаю”, – розсміявся білоруський лідер.


Путін на це відповів сміхом. Світло в залі тут же загорілося, і подальші переговори продовжилися вже без представників преси.


Джерело статті: “https://1news.com.ua/svit/lukashenko-zayavyv-shho-hoche-vid-rosiyi-ne-deshevogo-gazu-a-rivnyh-umov.html”