POLITIKA

Говорите правду - и вы будете оригинальны.

В Україні запрацювала нова митна служба: що змінилося

З 8 грудня в Україні розпочала роботу новостворена Державна митна служба, яка отримала повноваження Державної фіскальної служби з реалізації державної митної політики, державної політики у сфері боротьби з правопорушеннями під час застосування законодавства з питань державної митної справи.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це йдеться в повідомленні на офіційній сторінці Державної митної служби (ДМС) України у "Фейсбуці".Loading...

“Нова митниця розпочала свою роботу!”, — написали на сторінці митниці, та зазначили, що позаду “декілька місяців важкої, але плідної роботи”.

На сторінці зазначили, що за цей чаc: “скоротилась кількість регіональних митниць з 26 до 16; у першому читанні Верховна Рада підтримала перехід до однієї юридичної особи; прийнято закон щодо створення інституту авторизованих економічних операторів; прийнято закон про режим спільного транзиту; запущено тестовий портал та кол-центр для скарг громадян; створено калькулятор розрахунку платежів при митному оформленні автомобілів”.

Нагадаймо, в Україні запустили онлайн-калькулятор, який розраховує орієнтовну митну вартість та платежів при оформленні автомобілів на іноземній реєстрації (“євроблях”). Наразі, за словами голови Державної митної служби Максима Нефьодова, сервіс Державної митної служби працює у тестовому режимі.

До слова, раніше Кабінет міністрів України прийняв Постанову № 846 «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України», у відповідності до якої відновив податкову міліцію. Податкова міліція відновлюється тимчасово. Строк її повноважень поновлюється приблизно на чотири місяці.

Додайте «Народну Правду» в свої обрані джерела ⟶ Google News підписатися

Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2019/12/08/v-ukrayini-zapratsyuvala-nova-mitna-sluzhba-shho-zminilosya/”