POLITIKA

Говорите правду - и вы будете оригинальны.

Японія планує створити космічний підрозділ


Японія слідом за провідними космічними державами має намір зміцнювати свою обороноздатність в космосі і кіберпросторі. Для цього планується створити відповідні підрозділи.

Міністерство оборони Японії планує подати до парламенту законопроєкт про створення космічного підрозділу.

Про це повідомляє NHK.

"Міністерство оборони розглядає можливість створення нового підрозділу і збільшення кількості службовців з квітня поточного року для зміцнення обороноздатності в таких сферах, як відкритий космос і кіберпростір", — ідеться в повідомленні.

Як зазначається, військове відомство має намір подати відповідний законопроєкт на поточній парламентській сесії.

Космічний підрозділ планується створити на базі повітряних сил самооборони в місті Футю у столичній префектурі. За даними NHK, до його завдань входитиме спостереження за підозрілими супутниками, а також космічним сміттям. Чисельність підрозділу становитиме приблизно 20 службовців.

В Японії створений експериментальний поїзд з робочою швидкістю 360 км/год і максимальною в 400 км/ч. Такий тип носа з’явився ще в 1997 у Е3 для тихого проходження тунелів. На швидкості від 300 км/год повітря в тунелі не встигає плавно обтікти профіль носа, накопичується і стискається на ньому, а потім вибухає коли потяг виходить на відкритий простір(при вході в тунуель звук набагато менш злий).


Джерело статті: “https://dt.ua/WORLD/yaponiya-planuye-stvoriti-kosmichniy-pidrozdil-336722_.html”