POLITIKA

Говорите правду - и вы будете оригинальны.

Зустріч з Порошенком виставили на благодійний аукціонГрупа “Благодійне Рівне” та її адміністратор Олександр Безощук анонсували благодійний аукціон, одним з головних “лотів” якого стала зустріч з п’ятим президентом України, народним депутатом Петром Порошенком.


Про це розповів народний депутат Верховної Ради VIII скликання, заступник лідера Радикальної партії Андрій Лозовий.


“П’ятий президент України Петро Порошенко погодився продати зустріч із собою на благодійному аукціоні з метою врятувати життя 7-річної Даринки з Рівного. Діагноз Даринки: фіброз печінки, відсутність імунної супресії (ускладнення ВІЛ), гастрит внаслідок прийому RV-терапії, проблеми з підшлунковою та часті носові кровотечі, збільшення лімфатичних вузлів черевній порожнині та усіх внутрішніх органів, що періодично збільшуються в розмірах”, – повідомив Лозовий.
Прийомна мама Даринки – Олена Тоюнда на сайті БФ “Скарбниця надії” так розповідає історію дівчинки:


“Майже 6 років тому розбудив телефонний дзвінок влітку. І знайомий хлопчина Володя, вихованець інтернату, повідомив що мама пішла народжувати сьому дитину… і потрібно рятувати хоч цю дитину щоб вона уникла інтернату і підвалу. І я пішла в пологовий. Всю дорогу я молилась щоб дитинка була гарною. Якби я знала … що бажання збудеться на 100% та нажаль загадаю не те… Мене чекала маленька чарівна принцеса. Яку мені біомама вручила з радістю і зникла. Ми з пологового перевелись в обласну лікарню на дообстеження і лікарі повідомили що дитинка з “сюрпризом”. Хоча лікарі запевняли що може обійтись. Ми сподівались. Та в 3 місяці Дарині стало зле.


Перестала згортатись кров. Так ми повернулись в обласну. За два тижні отримали попередні діагнози і направились в столицю. За уточненням та лікуванням. Це були найдовші три місяці нашого життя. Щоденні каруселі з аналізами. Безсонні ночі і безкінечні крапельниці. Я тихо божеволіла і не знала чим це все скінчиться. Але лікарям вдалось нас стабілізувати і встановити діагноз. ВІЛ. Остання стадія…


Не скажу що зраділи але саме зі встановленням діагнозу настав спокій. Адже можна було починати лікування і сподіватись на позитив. Так Дарину посадили пожиттєво на терапію. Щоденні прийоми ліків…постійні походи до лікарів, безкінечні здачі аналізів, оформлення інвалідності і звикання до діагнозу… це все затягнулось на декілька років”.


Для допомоги Даринці можна пересилати кошти на рахунок: 4731 2191 0516 5322 (Тоюнда О. В.).

Нагадаймо, заради порятунку Даринки на благодійний аукціон також виставили зустрічі з головою Офісу президента Андрієм Богданом, міністром внутрішніх справ Арсеном Аваковим, лідером Радикальної партії Олегом Ляшком, головою Меджлісу кримськотатарського народу Рефатом Чубаровим, колишнім народним депутатом Андрієм Лозовим, екс-міністром інфраструктури Володимиром Омеляном та багатьма іншими відомими людьми.Джерело статті: “https://informator.press/zustrich-z-poroshenkom-vystavyly-na-blahodiynyy-auktsion/”